Saç Bakım Bilimin’den

LEPARES

LEPARES olarak Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış doğal içerikli etkili saç bakım ve güzellik ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimiz uzman kimyager ve eczacılar tarafından seçilen içeriklerle hazırlanıyor ve formüle ediliyor. Saçınız için en doğal ve güzel sonuçları almanız için çalışıyoruz.

LEPARES olarak felsefemiz, doğal içeriklerden ürünlerimizle saçlarınız için çözüm olduğumuza inanmaktır. Bu sebeple doğanın zenginliği ve çeşitliliğinden ilham alıyor, en kaliteli ve doğal içerikleri kullanarak ürünlerimizi oluşturuyoruz. Ürünlerimizin sadece sonuç vermesine odaklanmıyor aynı zamanda sağlığınız için güvenli olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple size duyduğumuz saygıyı küçük dostlarımıza da duyuyor, hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz. Ayrıca ürünlerimizin zararlı kimyasallardan arındırılmış olduğunu da garanti ediyoruz.

Ürün yelpazemiz saçlarınızı besleyen, nemlendiren, güçlendiren şampuanlar, tonikler, saç bakım yağları, serumlar ve saç kremleri olmak üzere doğal saç bakım ürünleri içerir. Sağlığınızı tehlikeye atmayan bu ürünler saçlarınızın doğal görüntüsünü artırmak ve korumak için tasarlanmıştır.

Üstelik doğal güzellik ve etik standartlarımızı ürünlerimizle sınırlı değil. Yaşadığımız topluma destek vermek istiyoruz. Bu nedenle öncelikle bağımızı daha sonra malzemelerimizi güçlendirmek için yerel tedarikçilerle iş birliği yapıyoruz. Ayrıca karbon ayak izimizi azaltmaya adadığımız bu yolculukta, çevre dostu ambalajlar kullanıyoruz ve plastik atıkları azaltmak için önemli adımlar atıyoruz.

LEPARES uzmanlar tarafından doğal içerikli üretilen saç bakım ürünleri ile saç sağlığınıza önem verir.

LEPARES olarak, müşterilerimizin sağlıklı, ışıltılı bir saça sahip olmalarına yardımcı olmak için tutkulu bir şekilde çalışıyoruz. Basit bir saç bakım rutini        veya tam teşekküllü bir saç yenilemesi için uzman ekibimiz size özel tavsiyeler ve öneriler sunmak için her daim yanınızda.