Lepares hakkında herhangi bir sorunuz mu var?

Ürünlerimiz veya siparişlerinizle ilgili destek almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

BİLGİ SORULARI​

SIKÇA SORULAN SORULAR

LEPARES HAKKINDA HERHANGİ BİR SORUNUZ VAR MI?

Ürünlerimiz veya siparişlerinizle ilgili destek almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Siparişler için kargo ücreti ne kadar?

LEPARES olarak Türkiye içi siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Uluslararası siparişler için kargo ücretleri, paketin ağırlığına ve gönderileceği ülkeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için ödeme sayfasındaki kargo ücretlerini kontrol edebilirsiniz.

LEPARES ürünlerini nereden satın alabilirim?

Ürünlerimiz yalnızca Türkiye'deki bazı eczanelerde mevcuttur. Ayrıca Amazon.com ve Trendyol.com gibi çevrimiçi satın alma sitelerinden satın alabilirsiniz. Yetkisi olmayan satıcılardan alınan ürünlerimizin orijinalliği için garanti veremeyiz.

Ürünlerinizi kullandığımda alerjik reaksiyon yaşarsam ne yapmalıyım?

Ürünlerimizin birine alerjik reaksiyon yaşarsanız derhal kullanmayı bırakın ve en yakın sağlık kuruluşuna gidin. Böyle bir durumda lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin ve sorunu bize bildirin.

Ürünlerinizi nasıl kullanacağım?

Her ürünün kullanım talimatı ürün etiketinde veya web sitemizde bulunuyor. En iyi sonuçları almak için ürün üstündeki talimatları dikkatlice okumalısınız.

Toptan satın alma seçeneği bulunuyor mu?

Evet, ürünlerimizi satmak veya kullanmak isteyen işletmeler için toptan ve toplu satın alma seçenekleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

LEPARES ürünleri Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı mı?

Evet, tüm ürünlerimiz Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Bu da ürünlerimizin titiz testlerden geçtiği ve gereken güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığı anlamına gelir. Saç güzelliğiniz için ürünlerimize güvenebilirsiniz.

HAKKIMIZDA BİLGİLER

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN​