Lepares hakkında herhangi bir sorunuz mu var?

Ürünlerimiz veya siparişlerinizle ilgili destek almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

BİLGİ SORULARI​

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişler için kargo ücretleri ne kadar?

Türkiye içi siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Uluslararası siparişler için kargo ücretleri, paketin ağırlığına ve gönderileceği ülkeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için ödeme sayfasında kargo ücretlerini kontrol edebilirsiniz.

Başka mağazalardan Lepares ürünleri satın alabilir miyim?

Lepares ürünleri yalnızca Türkiye'deki bazı eczanelerde mevcuttur. Ancak ürünlerimiz ayrıca Amazon.com ve Trendyol.com gibi saygın çevrimiçi perakendecilerden, ayrıca birkaç diğer çevrimiçi mağazadan da satın alınabilir. Yetkisiz satıcılardan satın alınan ürünlerimizin otantikliğini garanti edemeyiz.

Ürünlerinizden birine alerjik reaksiyon yaşarsam ne yapmalıyım?

Ürünlerimizden birine alerjik reaksiyon yaşarsanız, derhal kullanmayı bırakın ve gerekiyorsa tıbbi yardım alın. Lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin ve sorunu bize bildirin, çözüm bulmak için sizinle çalışacağız.

Ürünlerinizi nasıl kullanacağım?

Her ürünün kullanım talimatları ürün etiketinde veya web sitemizde bulunabilir. En iyi sonuçlar için talimatları dikkatlice takip etmenizi öneririz.

Ürünlerinizi fiziksel mağazalarda satın alabilir miyim?

Şu anda, ürünlerimiz sadece web sitemizden satın alınabilir. Ancak, gelecekte mağazalarda ürünlerimizi sunmak için perakendecilerle işbirliği yapabiliriz.

Toptan veya toplu satın alma seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet, ürünlerimizi yeniden satmak veya kullanmak isteyen işletmeler veya bireyler için toptan ve toplu satın alma seçenekleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Lepares ürünleri Türk Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendiriliyor mu?

Evet, tüm ürünlerimiz Türk Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Bu da ürünlerimizin titiz testlerden geçtiği ve gereken güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığı anlamına gelir. Cilt ve güzellik ihtiyaçlarınız için ürünlerimize güvenebilirsiniz.

HAKKIMIZDA BİLGİLER

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN​